تحلیل تکنیکال
RSS
تصویر محتوا

پتروشیمی جم

در تایم هفتگی شاهد شکست کانال نزولی بلند مدت وخط روند نزولی هستیم در هفته پیش رو اگر این شکست تثبیت شود رسیدن به سقف کانال و نقطه دی را هدف قرار میدهیم یعنی 11400 ریال با برگشت به درون کانال نزولی تحلیل بی اعتبار خواهد شد.

تصویر محتوا

بیمه البرز

در تایم روزانه با توجه به تراکم قیمت انتظار شکست و خروج از کانال نزولی را داریم؛ بنابراین با شکست کانال نزولی هدف تکمیل الگوی ای بی سی است که با تراکم فیبو در قسمت خطوط رنگی مشخص شده هدف قیمتی 1500 ریال است.

تصویر محتوا

تکنو تار

در نمودار روزانه در صورت عبور پر قدرت قیمت از 159 تومان با تایید صعودی بودن سهم روبرو خواهیم شد و هدف 195 تومان را میتوان متصور بود در صورت ریزش قیمت به زیر خط ترند 146 تومان تحلیل فوق بی اعتبار خواهد بود.

تصویر محتوا

داده پردازی

در خصوص تصمیم گیری مبنی بر پایان روند نزولی سهم کمی زود هست در صورتی که 1580 ریال را با قدرت موفق شود بشکند با توجه به تراکم فیبو ناچی در قیمت 1900 ریال دسترسی به هدف مورد نظر دور از انتظار نخواهد بود.

تصویر محتوا

سرمایه گذاری غدیر

با یک نگاه خوش بینانه به نظر شرایط برای شکست کانال نزولی بلند مدت فراهم می باشد، با این نگاه هدف قیمتی 2250 ریال رادر نظر میگیریم که این منطقه مقاومت محکمی هم برای ادامه صعود می باشد.

تصویر محتوا

تحلیل تکنیکال بانک صادرات (وبصادر)

در تایم فریم روزانه روند سهم صعودی می باشد. نمودار قیمت در زیر ابرهای ایچیموکو قرار گرفته و با برخورد ، ابر به صورت مقاومت عمل کرده است و باعث برگشت نمودار به سمت پایین شده است. حمایت روندی سهم درمحدوده 86 تومان می باشد و در صورت شکستن این حمایت افت تا محدوده 80 تومان را میتوان متصور بود. اندیکاتور RSI نیز در یک کانال نزولی قرار گرفته است و با برخورد با سقف کانال با سمت پایین تغییر جهت داده است.

تصویر محتوا

تحلیل تکنیکال بانک تجارت (وتجارت)

در تایم فریم روزانه روند سهم صعودی می باشد. سهم از محدوده حمایتی خود که در محدوده 87.5 تومان بوده است برگشت داشته . در محدوده 87.5 سهم الگوی AB=CD را تشکیل داده است و اندیکاتور MACD آن دارای واگرایی مثبت بوده است که احتمال افزایش قیمت آن را بالا می برد.

تصویر محتوا

تحلیل تکنیکال شرکت ایران خودرو دیزل (خاور)

در تایم فریم روزانه کوتاه مدت روند صعودی سهم شکسته شده و سهم در روند نزولی قرار گرفته است. در بلند مدت نیز در یک کانال درحال نوسان می باشد که مقاومت کانال در محدوده 100 تومان و محدوده حمایتی آن در 72 تومان می باشد. سهم الگوی دو قله را تشکیل داده است و در صورت بازگشت از محدوده 90 تومان این الگو را تثبیت می کند. طی یک ماه گذشته نیز سهم الگوی AB=CD منفی را تشکیل داده بود که انتظارکاهش قیمت میان مدت وجود داشت. نمودار RSI سهم نیز خط حمایت خود را شکسته و با برخورد دوباره به آن محدوده ، آن را تثبیت کرده است.

تصویر محتوا

تحلیل تکنیکال شرکت ذوب آهن اصفهان (ذوب)

در تایم فریم روزانه روند میان مدت سهم صعودی میباشد. ولی در بلند مدت روند ، سهم همچنان نزولی است و مقاومت سنگینی در محدوده 220 برای این روند نزولی وجود دارد. سهم الگوی سر و شانه بر عکس را تشکیل داده است که احتمال افت سهم را افزایش می دهد. در روند میان مدت سهم در کف کانال خود می باشد حال باید دید که چه واکنشی به این حمایت نشان خواهد داد و آیا الگوی سر و شانه برعکس تثبیت می شود یا خیر.